Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HERZ MINI Klassik "H" 9200 (М30х1,5) термостатична головка з рідинним датчиком із приєднувальною різзю М 30 x 1.5
Полегшення теплового замикання "0" (0 °C) і захисту від морозу "*" 6 °C. Обмеження та блокування діапазону регулювання 6-30 °C за допомогою обмежувальних штифтів 119551 02 (замовляється окремо).
Розміри: довжина — 78 мм, діаметр маховика — 45 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herz |
| Країна виробник | Австрія |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон регулювання | 0~30°C |
- Ціна: 584,50 ₴


