Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змішувачі австрійського виробника Koller Pool серія Trend, чудово підійдуть для сучасних сантехнічних рішень. Тому що вони мають чудовий дизайн і неперевершену якість.
Сучасні технології гальваніки дали змогу нанести товстий шар хрому. Змішувач зберігатиме блиск упродовж довгих років. Плавний, але водночас чіткий хід ручки дасть вам змогу регулювати потік і температуру.
Koller Pool європейські передбачувані та розрахунки, реалізувавши технологію аерації води в змішувачах, що дало змогу зробити їх на 15% економнішими, порівнюючи зі звичайними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koller Pool |
| Країна виробник | Австрія |
| Вага | 2.2 кг |
| Максимальна витрата води | 22.3 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 116 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Ширина | 223 мм |
- Ціна: 4 341 ₴


