Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Редуктор тиску для холодної води Herz 2682 використовується для зниження тиску в системі водопостачання й захисту водорозбірних приладів.
- Максимальний тиск на вході 16 барів.
- Діапазон регулювання вихідного тиску 1-6 барів.
- Кришка фільтрувального елемента — пластик РА12, прозорий.
- Максимальна робоча температура 40 °C.
- Розмір комірки фільтра 0.3 мм.
- Шкала манометра 0 — 10 бар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herz |
| Країна виробник | Австрія |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Робоче середовище | Вода |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 164 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Приєднувальний діаметр | 25 мм |
- Ціна: 3 928 ₴


