Характеристики
Інформація для замовлення
| Комплектація | |
|---|---|
| Бачок | Так |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Основні | |
| Безобідковий | Так |
| Вага | 1 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Виробник | Insana |
| Режим зливу води | Одна кнопка (повний злив) |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стиль сантехнічного вироби | Класичний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 1 |
| Комплектація | комплект для складання, кришка, фітинг |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал сидіння | Поліпропілен |
| Модель | 1 |
| Розміщення зливу | горизонтальне |
| Країна виробник | 1 |
| Ширина | 1 мм |
- Ціна: 2 724 ₴






