-19%


Універсальна підставка Holzmann WST100SOLID Shopolife
11 620 ₴
9 410 ₴
- Готово до відправки
- Код: km-WST100SOLID
+380 (98) 956-00-83
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
нескладна система швидкого збирання для легкого транспортування, зберігання і перенесення попередньо зібрана робоча поверхня з практичним лотком для інструментів, для зберігання дрібних деталей роз'єм для з'єднання декількох пристроїв разом для створення великого робочого простору Максимальний шлях затискача 650 мм нековзні ніжки для стабілізації предмета та захисту підлоги складана полиця для практичного зберігання інструментів максимальне навантаження як верстат = 200 кг, максимальне навантаження як естакада до 350 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,20/13,50 кг кг |
| Вага брутто | 13,50 кг |
| Вага нетто | 12,20 кг |
| Висота столу | 545/810 мм |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 650х635х13 мм |
| Максимальне навантаження | 200/350 кг кг |
| Розміри стільниці | 820x630 мм |
| Транспортні габарити | 650х635х13 мм |
- Ціна: 9 410 ₴




