
Сумка жіноча чорна з еко-шкіри містка стильна з довгими ручками Лексі з ланцюжком стьобана
1 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: we-66604
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча чорна з еко-шкіри містка стильна з довгими ручками Лексі з ланцюжком стьобана
Стильна якісна жіноча сумка

М'яка натуральна шкіра відмінної якості.
- Виробник Welassie.
- Сумка з екошкіри високої якості відкривається за допомогою блискавки.
- Усередині сумка на щільному підкладці, Вшита посередині косметичка ділить сумку на два відділи.
- Також всередині дві кишені: відкритий і на блискавки. Вміщує формат А4.
- Сумка прикрашена ланцюжком.
- В комплекті є плечовий ремінь довжиною 57 див.
- Розміри сумки: довжина 34 див., ширина 13 см., висота 29 див.
Ідеальна для енергійної і зайнятої дівчини. Сумка закривається на блискавку, тому Ви можете не переживати за збереження своїх речей.
Характеристики :
- Колір : чорний;
- Матеріал : еко - шкіра ;
- Розмір:
- довжина 34 див.,
- ширина 13 см.,
- висота 29 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Довжина плечового ременя | 570 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка жіноча чорна з еко-шкіри містка стильна з довгими ручками Лексі з ланцюжком стьобана |
- Ціна: 1 360 ₴




