
Сумка - рюкзак жіночий синій маленький з еко шкіри модна стильна сумка Серце з довгим ремінцем на магніті
1 198 ₴
- Немає в наявності
- Код: we-44603
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка - рюкзак жіночий синій маленький з еко шкіри модна стильна сумка Серце з довгим ремінцем на магніті
Стильний фірмовий жіночий рюкзак з морозостійкої, еластичною і міцною екошкіра

Сумка прикрашена аксесуаром у вигляді сердечка на ланцюжку і пензлика на карабіні, при бажанні карабін легко знімається.
- Основне відділення застібається на блискавці, на бічних частинах сумки встановлені кнопки для максимального закривання сумки.
- Всередині є що нашитий косметичка, яка ділить сумку, рюкзак на два відділення, а також дві кишені для дрібних предметів.
- Є зовнішня кишеня на застібці.
- Ремінці регулюються, за рахунок чого модель швидко перетворюється з сумки в рюкзак і навпаки.
- Під кришкою є магніт.
- Розмір розрахований на формат А4.
- Сумка-рюкзак укріплена знизу щільним матеріалом, є 4 хольнитены, за рахунок чого сумку можна ставити на підлогу.
- Ручки щільно пришиті і додатково укріплені, тому сумка-рюкзак з легкістю витримує навантаження.
Характеристика
- Матеріал: Екошкіра
- Жорсткість: М'яка
- Відділення: 2 відділення
- Плечовий ремінь: Так
- Стиль: Молодіжний
- Тип застібки: Блискавка
- Колір: синій
- Розмір: Середній
- Висота: 36 див. мм
- Довжина: 25 див. мм
- Ширина: 12 див. мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Помпон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Колір | Синій |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка - рюкзак жіночий синій маленький з еко шкіри модна стильна сумка Серце з довгим ремінцем на магніті |
- Ціна: 1 198 ₴




