
Сумка жіноча зелена маленька з еко-шкіри Холлі містка стильна з плечовим ременем і ланцюжком
1 074 ₴
- Немає в наявності
- Код: we-67008
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча зелена з еко-шкіри Холлі містка стильна з плечовим ременем і ланцюжком
Стильна якісна жіноча сумка

Стильна жіноча сумка від українського виробника.
- Виготовлена з екошкіри високої якості.
- Матеріал морозостійкий, еластичний, м'який.
- Сумка відкривається за допомогою магніту і блискавки.
- Усередині сумка на щільному підкладці. Вшита посередині косметичка ділить сумку на дві частини. Є дві кишені: на блискавці і відкритий.
- Сумка прикрашена ланцюжком, яку можна використовувати як ручку
- Плечовий ремінь регулюється під різну довжину, максимальна довжина 135 див.
Ідеальна для енергійної і зайнятої дівчини. Сумка закривається на блискавку, тому Ви можете не переживати за збереження своїх речей.
Характеристики :
- Колір : зелений ;
- Матеріал : еко - шкіра ;
- Розмір:
- довжина 29 див.,
- ширина 11 див.,
- висота 15 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка жіноча зелена маленька з еко-шкіри Холлі містка стильна з плечовим ременем і ланцюжком |
- Ціна: 1 074 ₴




