
Жіноча сумка велика чорна містка Міла нейлонова 38 * 12 * 38 см з вшитою косметичкою стьобана
1 042 ₴
- Немає в наявності
- Код: we-67214
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Женская сумка большая черная вместительная Мила нейлоновая 38 * 12 * 38 см с вшитой косметичкой стеганая
Нейлоновая женская стеганая сумка

Характеристика
- Сумка відкривається за допомогою блискавки.
- Усередині сумка на щільному підкладці.
- Сумка має кишені: на блискавці і відкритий.
- Висота ручок 26 див.,
- Матеріал нейлон
- Великий розмір
Розміри сумки:
- довжина 38 див.,
- ширина 12 див.,
- висота 38 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Висота | 380 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Відділення для телефону, Перегородка на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіноча сумка велика чорна містка Міла нейлонова 38 * 12 * 38 см з вшитою косметичкою стьобана |
- Ціна: 1 042 ₴



