Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча 66303 від виробника «Welassie» Україна, колір темно-синій, матеріал сумки екошкіра високої якості. Сумка відкривається за допомогою магнітів і блискавки. Усередині сумка на щільній підкладці, має дві кишені: на блискавці та відкритий. Вшита посередині сумки косметичка ділить сумку на два відділи. Сумка прикрашена ланцюжком, який можна використовувати як ручку. Довжина ланцюжка 52 см. Плечовий ремінь регулюється під різну довжину, максимальна довжина 135 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка жіноча темно-синя з еко-шкіри Грет містка 30 * 8 * 22 см стильна з плечовим ременем і ланцюжком |
- Ціна: 1 289 ₴




