
Сумка жіноча бежева з еко-шкіри Темми містка 27 * 9 * 19 см стильна з плечовим ременем і ланцюжком
1 309 ₴
- Немає в наявності
- Код: we-66409
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча бежева з еко-шкіри Темми містка 27 * 9 * 19 см стильна з плечовим ременем і ланцюжком
Стильна якісна жіноча сумка

Стильна жіноча сумка від українського виробника.
- Виготовлена з екошкіри високої якості.
- Матеріал морозостійкий, еластичний, м'який.
- Сумка открывается при помощи магнита и молнии.
- Внутри сумка на плотной подкладке. Вшитая посередине косметичка делит сумку на две части. Есть два кармана: на молнии и открытый.
- Сумка украшена цепочкой, которую можно использовать как ручку
- Плечевой ремень регулируется под разную длину, максимальная длина 120 см.
Идеальна для энергичной и занятой девушки. Cумка закрывается на молнии, поэтому Вы можете не переживать за сохранность своих вещей.
Характеристики :
- Цвет : бежевый;
- Материал : эко- кожа ;
- Размер:
- длина 27 см.,
- ширина 9 см.,
- высота 19 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 19 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Сумка жіноча бежева з еко-шкіри Темми містка 27 * 9 * 19 см стильна з плечовим ременем і ланцюжком |
- Ціна: 1 309 ₴




