
Теплова панель інфрачервоний обігрівач ECO 500 Вт конвектор електричний металевий сірий
3 801,46 ₴
- Немає в наявності
- Код: E-ECO 500
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова панель керамічний обігрівач ECO 500 Вт електричний сірий конвектор
Тепло та комфорт у будинку з обігрівачами ECOTEPLO
Економним та ефективним способом обігріву будинку чи квартири вже понад 20 років вважається обгорт керамічними інфрачервоними тепловими панелями. Це функціональне рішення дозволяє розмістити привабливий та екологічно чистий обігрівач практично у будь-яких умовах. У новому обігрівачі ECO 500 реалізовано безліч сучасних рішень, починаючи з найвищого рівня енергоефективності (А+++) та закінчуючи інтелектуальним контролем температури у приміщенні.
Технічні характеристики обігрівача Eco 500 Вт
- Площа обслуговування кв.м. 5-7
- Потужність, Вт - 500 Вт/год,
- Управління Електронне,
- Нагрівальний елемент 1
- Об'єм приміщення, м³ 20
- Монтаж установка на стіну, установка на ніжки (купується окремо)
- Дисплей Є
- Можливість програмування немає
- Вбудований тепловентилятор немає
- Клас захисту від пилу та вологи IP 21
- Габарити (ВхШхГ) 60х60х2см
- Вага 8 кг
- Гарантія 36 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Теплова панель керамічний нагрівач ECO 500 Вт електричний конвектор сірий |
- Ціна: 3 801,46 ₴





