Крісло Біт є актуальна комфортна модель, яка призначена для сучасних людей, що цінують, в першу чергу, зручність.
Крім того, що крісло має стильний дизайн, воно створює сприятливі умови для роботи свого власника, а це дуже важливо під час тривалої роботи.
Крісло Біт має міцну і зносостійку сітку на своїй спинці, яка оснащена аеро ефектом. Сидячи на такому кріслі цілий день, людині не доведеться відчувати дискомфорт.
Сидіння крісла виготовлено з кількох шарів: верхній шар дуже м'який і приємний, а нижній - більш щільний. Така структура сидіння дозволяє виробу служити вам довгі роки, і він не зноситься.
Крісло Біт АМФ-8
Дана модифікація крісла Біт комплектується підлокітниками АМФ-8 і міцними високоякісними пластиковими елементами.
Механізм
Тканина Сітка
Тканина сітка, що використовується в наших кріслах буває двох видів:
- тканина сітка для спинок складається з 100% поліестеру з щільністю 500 г/м.кв.
- тканина сітка для сидінь дубльована складається з 100% поліестеру з щільністю 350 г/м.кв.
Правила догляду
Ніяких особливих правил по догляду за кріслом не існує: підтримуйте його чистоту і функціональність в міру необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 9,7 кг |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1000 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 870 мм |
| Висота підлокітників від сидіння | 180 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 570 мм см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 440 мм см |
| Висота спинки | 460 мм см |
| Глибина виробу | 550 мм |
| Глибина сидіння | 430 мм см |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 18 шт. |
| Колекція | Онлайн |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Матеріал оббивки сидіння | Шкірзамінник Неаполь |
| Матеріал оббивки спинки | Тканина сітка |
| Механізм гойдання | FS (FreeStyle) |
| Модель | Бит |
| Модифікація виробу | Крісло Біт АМФ-8 |
| Підлокітники | Пластикові |
| Колір оббивки сидіння | Неаполь-36 |
| Колір оббивки спинки | Сітка бордова |
| Ширина виробу | 580 мм см |
| Ширина сидіння | 450 мм см |
- Ціна: 2 564 ₴






