Істинно французька чарівність крісла повністю відповідає його назві. Розкіш і простота, яскравість і стиль, комфорт і показність - поєднуються в дизайні всіх моделей. Саме тому виріб буде гармонійно поєднуватися як з класичним інтер'єром, в якому переважають масивні меблі під дерево, так і в просторому, сучасному офісі, виконаному в стилі модерн з великою кількістю скляних або металевих деталей. Оббивка, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволяє комфортно відчувати себе в кріслі, навіть якщо весь день доведеться провести в сидячому положенні. Завдяки різноманітності відтінків крісло стає прикрасою кабінету.
Крісло Марсель Хром AnyFix
Дана модифікація крісла Марсель комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами і механізмом гойдання AnyFix.
Механізм
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Підтримувати його чистоту можна за допомогою спеціальних засобів для чищення, дбайливе ставлення і зносостійкий матеріал гарантують довгий термін експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 19,4 кг |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1160 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1090 мм |
| Висота підлокітників від сидіння | 200 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 450 мм см |
| Висота спинки | 700 мм см |
| Глибина виробу | 680 мм |
| Глибина сидіння | 490 мм см |
| Діаметр хрестовини | 700 мм |
| Кількість виробів у пакованні | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 6 шт. |
| Колекція | Classic M |
| Хрестовина | Хромована |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Материал обивки | Тканина Сідней |
| Механізм гойдання | AnyFix |
| Модель | Марсель |
| Модифікація виробу | Крісло Марсель Хром AnyFix |
| Підлокітники | Хром із м'якими накладками |
| Цвет обивки | Сідней-16 |
| Ширина виробу | 610 мм см |
| Ширина сидіння | 480 мм см |
- Ціна: 9 029 ₴







