Крісло AMF Neon з колекції крісел Mendeleev's, для теперішніх та майбутніх вчених і творчих людей. Компактна і практична модель, прекрасно підійде для невеликих приміщень, візуально повітряна і дуже зручна у використанні. У кріслах Neon сидіння з чорної тканини, а спинка і підголівник з яскравих кольорів. Сітка, з якої виготовлена спинка, відмінно пропускає повітря і тому навіть в спеку в такому кріслі буде дуже комфортно. Незважаючи на те, що сітка не така щільна, як м'які спинки, вона добре підтримує тіло і голову, а для попереку є додатковий підпір. Підлокітники пластикові, ролики для пересування обгумовані, не залишають подряпин. Механізм дозволяє налаштовувати висоту сидіння і амплітуду коливання з фіксацією в одному положенні.
Крісло Neon HR
Дана модифікація крісла Neon має регульований підголівник, комплектується міцними високоякісними металевими елементами і механізмом гойдання Tilt.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Тканина Сідней
Тканина Сідней виробляється з використанням натурального волокна, яке робить матеріал екологічно безпечним і гіпоалергенним. Має підвищену міцність, пожежо- та зносостійкість, не схильна до витягування і деформації, добре переносить тривалу експлуатацію, розрахована на 35000 циклів. Класичний вид даної оббивної тканини: м'якість, легка ворсистість, забарвлення від яскравого до пастельного, роблять цю тканину дуже популярною. Меблі, виготовлені з використанням тканини Сідней, набувають оригінальний і привабливий вигляд, такі меблі стануть родзинкою в будь-якому інтер'єрі. Тканина Сідней не розрахована на часте вологе чищення, переважно чистити її потрібно щіткою або пилососом, при гострій необхідності можна замити забруднення теплим мильним розчином.
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5° C до + 25° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 11 кг |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1280 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1120 мм |
| Висота підголівника від спинки | 150-230 мм |
| Висота підлокітників від сидіння | 190 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 450 мм см |
| Висота спинки | 570 мм см |
| Глибина виробу | 650 мм |
| Глибина сидіння | 520 мм см |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт. |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Материал обивки | Тканина Сідней |
| Матеріал оббивки 2 | Тканина Сітка Line |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Модель | Neon |
| Модифікація виробу | Крісло Neon HR |
| Підлокітники | Пластикові |
| Цвет обивки | Сідней-07 |
| Цвет обивки 2 | Сітка L синя |
| Ширина виробу | 580 мм см |
| Ширина сидіння | 480 мм см |
- Ціна: 4 935 ₴






