
Крісло Фаворит Пластик НВ на механізмі гойдання , Скаден коричневий
0,01 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 120 ₴
- Немає в наявності
- Код: 034173
Робочі місця співробітників будь-якої компанії повинні бути обладнані з урахуванням їх зручності і комфорту, а навантаження на спину і хребет по максимуму знижені. Адже більшу частину дня працівники офісів проводять в сидячому положенні. Керівник компанії не є винятком. Саме для нього і розроблено крісло Фаворит. Каркас виробу виконаний з міцного пластику, а поліамідна хрестовина дозволяє витримувати навантаження до 120 кг.
Між сидінням і спинкою крісла відсутне рухливе з'єднання, що робить конструкцію монолітною. Для оббивки моделі використовується штучна шкіра Неаполь чорного кольору. Вона стійка до пошкоджень і впливу високої температури, вологи і сонячних променів.
Ніжки виробу обладнані роликовими колесами, тому його легко рухати по приміщенню при необхідності.
Крісло Фаворит Пластик
Дана модифікація крісла Фаворит комплектується міцними високоякісними пластиковими підлокітниками і хрестовиною, а також оснащено механізмом гойдання Tilt.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкірозамінник Скаден
Зносостійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Верхній прошарок: 100% ПВХ, Основа: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скаден створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої міцності. Скаден розробляється для екстремального використання і широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу та ультрафіолету, має Важкозаймисте покриття, яке пройшло випробування цигаркою. Скаден має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби зі шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Правила догляду
Для чищення крісла рекомендується використовувати суху м'яку ганчірку або вологу губку з додаванням миючих засобів, які не містять спирт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 11,5 кг |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1150 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 1020 мм |
| Висота підлокітників від сидіння | 180 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 630 мм см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 500 мм см |
| Висота спинки | 550 мм см |
| Глибина виробу | 520 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм см |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 12 шт. |
| Колекція | Classic S |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Материал обивки | Шкірзамінник Скаден |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Модель | Фаворит |
| Модифікація виробу | Крісло Фаворит Пластик |
| Підлокітники | Пластикові |
| Цвет обивки | Скаден коричневий |
| Ширина виробу | 530 мм см |
| Ширина сидіння | 450 мм см |
- Ціна: 0,01 ₴





