Крісло AMF Веб з сітчастою спинкою має не тільки привабливий і стильний дизайн, але і забезпечить вам комфорт під час довгих робочих годин. Форма спинки ергономічна з додатковою підтримкою в районі попереку, сітка гарантує відмінну вентиляцію. Сидіння широке і має подвійний шар поролону для довгої служби і комфорту людини, що сидить. Різноманітні кольорові рішення дозволять вам прикрасити офіс або обладнати стильний домашній кабінет. Всі матеріали мають підвищену зносостійкість. Відмінний і доступний вибір.
Крісло Веб Пластик
Модифікація крісла Веб з пластиковими елементами.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Тканина Сітка
Тканина сітка, що використовується в наших кріслах буває двох видів:
- тканина сітка для спинок складається з 100% поліестеру з щільністю 500 г/м.кв.
- тканина сітка для сидінь дубльована складається з 100% поліестеру з щільністю 350 г/м.кв.
Правила догляду
Доглядати за кріслом слід, протираючи його від пилу в міру необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 11,5 кг |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1030 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 900 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 470 мм см |
| Висота спинки | 490 мм см |
| Глибина виробу | 620 мм |
| Глибина сидіння | 490 мм см |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете | 18 шт. |
| Колекція | Онлайн |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Матеріал оббивки сидіння | Тканина Сітка |
| Матеріал оббивки спинки | Тканина сітка |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Модель | Веб |
| Модифікація виробу | Крісло Веб Пластик |
| Підлокітники | Пластикові |
| Ролики | Прогумовані |
| Колір оббивки сидіння | Сітка сіра |
| Колір оббивки спинки | Сітка бордова |
| Ширина виробу | 550 мм см |
| Ширина сидіння | 460 мм см |
- Ціна: 2 894 ₴






