Справжнім помічником в офісній роботі стане комп'ютерне крісло Самба-RC. Витонченість ліній і зручність експлуатації обов'язково припаде до смаку власнику. Конструкція розроблена спеціально для тривалого використання за робочим столом. Спинка виконана з урахуванням повтору вигинів спини, а металеві підлокітники мають дерев'яні планки, які не будуть охолоджувати руки.
Регулювання по висоті є додатковою перевагою, тому крісло Самба підійде будь-якій людині, не дивлячись на відмінності в зрості. Роликовий механізм дозволить розвернутися на 360 °, і з легкістю від'їхати від столу, і доїхати до предметів офісної техніки, розташованої неподалік.
Крісло Самба-RC Хром Софт без канту
Дана модифікація крісла Самба виготовляється без канту, на роликах, з каркасом кольору хром, з м'якими підлокітниками.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих, провітрюваних приміщеннях (при температурі повітря від + 5 ° C до + 25 ° C і відносній вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально довгого збереження первісного вигляду крісел, необхідно берегти їх від потрапляння прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, так як через це їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Бережіть підлокітники крісел від механічних пошкоджень: відрегулюйте висоту столу і крісла так, щоб підлокітники не терлися об стільницю або іншу тверду поверхню. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви будете регулярно чистити її пилососом. Плями чистите негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, що вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас потрібно протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів. Плями жиру або дрібні, ледь помітні подряпини можна відшліфувати миючими засобами для фарбованого металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 10,5 кг |
| Висота виробу у верхньому положенні | 1110 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні | 880 мм |
| Висота підлокітників від сидіння | 210 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 570 мм см |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 440 мм см |
| Висота спинки | 460 мм см |
| Глибина виробу | 680 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм см |
| Діаметр хрестовини | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні | 1 шт |
| Колекція | Office |
| Хрестовина | Хромована |
| Максимальне навантаження на виріб | 120 кг |
| Материал обивки | Шкірзамінник Скаден |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Модель | Самба-RC |
| Модифікація виробу | Крісло Самба-RC Хром Софт без канта |
| Підлокітники | Хром із м'якими накладками |
| Цвет обивки | Скаден бордовий |
| Ширина виробу | 640 мм см |
| Ширина сидіння | 450 мм см |
- Ціна: 0,01 ₴







