Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ Тип головки Напівавтоматична Матеріал Пластмаса ДОПОВКОВАНО Виробник X-Treme Колір Жовтогарячий Особливості Діаметр установної різі — 10 мм; Спрощена заправка волосіні. Батьківщина бренда Латвія ГАБАРИТИ Вага, кг 0.5 Вага упакованого товару, кг 0.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр волосіні | 3 мм |
| Діаметр посадки барабана | 10 мм |
| Подача лески | Автоматична |
| Застосування | Мотокоса |
| Тип | Барабан із волосінню |
| Тип призначення | Якісна автоматична котушка з волосінню тривимірна У-28 Vitals |
| Колірний код волосіні | Сірий |
- Ціна: 225 ₴




