-27%


Професійна газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP самохідна без АКБ і ЗУ (BLM48H-SP_BARE TOOL) SHO
21 632 ₴
15 699 ₴
- В наявності
- Код: to-83550
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP самохідна без АКБ і ЗП (BLM48H-SP_BARE TOOL) Акумуляторна газонокосарка GTM BLM48H-SP — це сучасне екологічно чисте рішення для догляду за газонами. Завдяки компактному дизайну та потужним характеристикам, вона стане вашим надійним помічником у підтримці ідеального вигляду саду або ділянки. Має бічний або задній викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація має додатковий привод на задні колеса. Переваги газонокосарки GTM BLM48H-SP: Ширина захоплення 48 см — ідеально для оброблення малих і середніх ділянок. Підтримка акумуляторної платформи GTM 18V, що дає змогу використовувати ті самі акумулятори з іншими інструментами цієї серії. Живлення від 2 Li-Ion акумуляторів GTM 18 В забезпечує стабільну й ефективну роботу. Безщітковий двигун — вирізняється високою потужністю, довговічністю й низьким рівнем шуму. Надійний і міцний корпус деки зі сталі, стійкий до механічних пошкоджень. Великі колеса на кулькових підшипниках для кращої маневровості, плавного руху та довговічності. Об'єм травозбірника 70 л — досить місця для збирання зрізаної трави, що зменшує частоту його спорожнення. Можливість бічного викидання трави Функція мульчування — подрібнює траву, яка повертається на газон у формі природного добрива. Привод на задні колеса дає змогу газонокосарці рухатися зі швидкістю 3.6 км/год. Комплектація: Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP Травозбірник Вставка для мульчування Дефлектор для бічного викиду трави Набір інструментів Комплект кріпильна Інструкція з експлуатації Картонна упаковка Характеристики Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP самохідна без АКБ і ЗП (BLM48H-SP_BARE TOOL) Габарити 1610х545х1040 мм Матеріал Сталь Тип Акумуляторна, Газонокосарки Вага 26.5 кг Клас Побутовий Макс. ширина захоплення 48 см Об'єм резервуара 70.0 л Індикація заряджання Да Матеріал бака комбінований Висота стриження, мін-макс 30-80 мм Спосіб пересування Самохідна сходинка висоти стриження 6 Регулювання висоти синхронне Автоматичне регулювання швидкості косіння Немає LED-підсвітка Да Мульчування Та Бічний викид Так Індикатор заповненості Да Регулювання ручки Та Максимальна ємність акумулятора 8 А час Напруга акумулятора 18+18 В Тип акумулятора Li-Ion Оберти двигуна 3000 об./хв Тип двигуна Безщітковий Тип запуску Електростартер Кількість акумуляторів Немає максимальної швидкості 3.6 км/год Площа прибирання 800 кв.м Рівень шуму 96 дБ Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Регулювання швидкості Немає Стан товару Новий Комплектація Газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP самохідна без АКБ і ЗП (BLM48H-SP_BARE TOOL) Кількість акумуляторів 1 шт Комплектація Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тип запуску | Електростартер |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Професійна газонокосарка акумуляторна GTM BLM48H-SP самохідна без АКБ і ЗП (BLM48H-SP_BARE TOOL) |
| Максимальна кількість оборотів | 3000 |
| Рівень шуму | 96 |
| Максимальна ширина скошування | 480 |
| Рекомендована площа | 800 |
| Обсяг травозбірника | 70 |
| Максимальна швидкість | 3.6 км/год |
| Напруга акумулятора | 18+18 В |
| Спосіб пересування | Самохідна |
| Ступені висоти стрижки | 6 |
| Висота стрижки, min-max | 30-80 мм |
| Боковий викид | Да |
| Індикатор заповнення | Да |
| Регулювання ручки | Да |
| LED-підсвітка | Да |
- Ціна: 15 699 ₴









