-20%


Потужна газонокосарка електрична Bosch UniversalRotak 37-555: 1.4 кВт, ширина захвату 37 см (06008A6501) SHO
8 243 ₴
6 594 ₴
- В наявності
- Код: to-06008A6501
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Газонокосарка Bosch UniversalRotak 37-555 (06008A6501) Bosch UniversalRotak 37-555 — зручна побутова газонокосарка для догляду за травою на середніх ділянках. Модель обладнана електромотором 1400 Вт, що живиться від мережі 230 В. Ширина захоплення становить 37 см, є можливість регулювання висоти скошування в межах 25-70 мм. Пластиковий травозбірник має обсяг 40 л. Електрогазонокосарка 1.4 кВт для догляду за газонами на ділянках середніх розмірів. Газонокосарки Bosch UniversalRotak 37-555: Bosch UniversalRotak 37-555 — проста у використанні косарка для догляду за невеликими та середніми газонами. Завдяки напрямним, дає змогу ефективно скошувати траву біля стін і парканів. Ручка Ergoflex з елементами керування швидко складається для зручного зберігання і транспортування. Великі колеса легко долають нерівності на ділянці. Пластикова ручка у верхній частині корпусу за потреби дає змогу легко переносити апарат у потрібне місце. Технічні особливості газонокосарки Bosch UniversalRotak 37-555: Bosch UniversalRotak 37-555 обладнана електромотором 1400 Вт, що живиться від мережі 230 В. Роторна система скошування з ножами з високоякісної сталі забезпечує захоплення трави завширшки 37 см. Висота скошування регулюється в межах 25-70 мм. Пластиковий травозбірник має обсяг 40 л. Комплектація: Газонокосарка Bosch UniversalRotak 37-555 Пластиковий травозбірник 40 л Характеристики Газонокосарка Bosch UniversalRotak 37-555 (06008A6501) Тип Електричні Ширина захоплення 37 см Краєвид Газонокосарки Країна виробник Китай Об'єм травозбірника, л 40 Кількість рівнів висоти зрізу 5 Різальна система Поворотний ніж Висота зрізу 25-70 мм Додаткові характеристики Висота різання, до: 70 мм Розміри інструмента (ширина): 400 мм Висота різу, від: 25 мм Потужність двигуна: 1400 Вт Розміри інструмента (висота): 1060 мм Тип ручки: «Ergoflex-System» Розміри інструмента (довжина): 1340 мм Система різання: Поворотний ніж Регулювання висоти зрізу: 5, центральне Кількість у пакованні, шт 1 Вага 13.1 кг Комплектація Ящик для трави 40 л Картонна коробка Країна реєстрації бренда Німеччина Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип призначення | Потужна газонокосарка електрична Bosch UniversalRotak 37-555 : 1.4 кВт, ширина захвата 37 см (06008A6501) |
| Споживана потужність | 1400 |
| Максимальна ширина скошування | 370 |
| Обсяг травозбірника | 40 |
| Висота скошування | 70 |
| Ріжуча система | Поворотний ніж |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 5 |
| Висота стрижки, min-max | 25-70 мм |
| Тип пересування | Несамохідні |
- Ціна: 6 594 ₴









