-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полірувальна машина Einhell CC-PO 1100/2E (2093265) Призначена для полірування лакованих поверхонь машини, для шліфування дерев'яних, пластикових та металевих поверхонь. Кутова полірувальна машина Einhell CC-PO 1100/2E з надійним двигуном потужністю 1100 Вт. Пристрій має диск діаметром 180 мм. Швидкість обертання, регульована в діапазоні 1000-3500 об/хв, дозволяє ефективно обробляти різні поверхні, такі як дерево, метал, камінь, пластик або лаковані поверхні. Зручна в роботі машина з додатковою D-подібною рукояткою, розташованою над редуктором, тоді зусилля, що додається до цієї рукоятки, припадає по нормалі до оброблюваної поверхні і не виникає моментів, що вивертають. Переваги Einhell CC-PO 1100/2E (2093265): оснащені двигуном потужністю 1100 Вт; швидка та легка заміна шліфувального паперу на липучці; блокування шпинделя для швидкої заміни оснастки; оснащена великою додатковою рукояткою, що забезпечує максимальний контроль за пристроєм; має електронний регулятор швидкості від 1000 до 3500 оборотів на хвилину, що дозволяє використовувати її не тільки для обробки металів, але і для полірування лакофарбових поверхонь, наприклад, кузовів автомобілів (увага - поліроль, що використовується, повинна передбачати машинне нанесення); має можливість швидкої заміни наждакового паперу завдяки кріпленню на липучці. Комплектація: Полірувальна машина 1 шт. Рукоятка додаткова 1 шт. Диск синтетичний 1шт. Диск поролоновий 1шт. Шліфувальний папір 60 1 шт. Шліфувальний папір 80 1 шт. Шліфувальний папір 120 1 шт. Посібник з експлуатації та Інструкція з безпеки 1 шт. Картонні коробки. Технічні характеристики: Напруга: 230 В | 50 Гц Потужність: 1100 Вт Швидкість обертання: 1000-3500 об/хв Діаметр шліфувальної пластини: 180 мм Діаметр шліфувального круга: 180 мм Вага нетто: 2,28 кг Вага брутто: 3,03 кг Контроль швидкості: так Пла вібрації: ні Допускається мокра експлуатація: ні Кейс: ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Вага | 2.28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Ширина шліфування | 180 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 3500 |
| Споживана потужність | 1100 |
- Ціна: 2 646 ₴






