-20%


Кутова шліфувальна машина (кутова шліфувальна машина) Bosch GWS 670, 670 Вт УШМ 0601375606
2 385 ₴
1 908 ₴
- В наявності
- Код: to-0601375606-1
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Болгарка Bosch GWS 670 одна з найкомпактніших, найлегших і зручніших інструментів, за допомогою якого Ви зможете ефективно проводити обробку не тільки металевих заготовок, але й інших матеріалів. Дуже вдале співвідношення технічних характеристик, компактних розмірів, невеликої ваги та високої якості - "коник" Bosch GWS 670. Ефективний захист від пилу забезпечує тривалий термін служби інструменту. Продумана конструкція повітрозабірника та вентиляційних отворів попереджає перегрів навіть за інтенсивної експлуатації. Болгарка Bosch GWS 670 комплектується зручною бічною рукояткою, яку можна фіксувати по обидва боки редуктора. Косозубі шестірні редуктора відрізняються підвищеною міцністю та забезпечують не лише тривалий термін експлуатації, а й низький рівень шуму. Характеристика: Потужність 670 Вт Номінальна частота обертів 12000 хв.-1 Різьблення на шпинделі М 14 Макс. діаметр кола 125 мм гумової шліфувальної підошви 100 мм чашечної щітки 70 мм Габаритні розміри довжина 290 мм висота 107 мм Вага 1,8 кг Bosch GWS 670
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна кількість оборотів | 12000 |
| Споживана потужність | 670 |
| Тип призначення | Маленька болгарка (кутова шліувальна машина) Bosch GWS 670 : 670 Вт, 125мм круг КШМ (0601375606) |
- Ціна: 1 908 ₴







