Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Садовий подрібнювач Einhell GC-RS 2540 призначений для подрібнення гілок, рослин та інших відходів з Вашого саду. Потужний мотор подрібнювача з максимальною споживаною потужністю 2500 Вт забезпечує вирішення 8-ми лезового барабанного ножа з максимальною швидкістю 40 об/хв забезпечуючи при цьому подрібнення гілок діаметром до 40 мм. Його довгий барабанний ніж потужно втягує гілки у великий отвір вирви. Садовий подрібнювач Einhell GC-RS 2540 має ергономічний дизайн та зручні колеса для транспортування. Особливості садового подрібнювача Einhell GC-RS 2540: - Великий 8-ми лезовий барабанний ніж - Велика лійка для подачі гілок - Перемикач зворотного обертання - Міцна рухлива рама сколесами - Сумка для садових відходів (близько 50 літрів) - Зручна ручка для транспортування 2540: Підключення до мережі: 230В - 240В ~ 50Гц Потужність що споживається: 2000 Вт S1 2500 Вт S6 40% Частота обертання х.х: 40 об/хв Макс гілки: 40 мм Вага нетто: 11,2 кг Вага брутто: 11,2 кг Вага брутто: 280 x 480 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 12,7 кг. |
| Вага нетто | 11,2 кг |
| Макс гілки | 40 мм |
| Підключення до мережі | 230В - 240В ~, 50Гц |
| Споживана потужність | 2000 Вт S12500 Вт S6 40% |
| Розміри в упаковці | 625 x 280 x 480 мм |
| Частота обертання х. х | 40 об/хв |
- Ціна: 14 572,50 ₴








