-20%


Якісна аварійна кавоварка Einhell TE-CF 18 Li Solo, c АКБ 18V 2.5 Ah, контейнер 240 мл
6 502,50 ₴
5 202 ₴
- В наявності
- Код: to-4609990 4512097
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кавоварка акумуляторна лінійка Power X-Change System Einhell TE-CF 18 Li-Solo серії Expert дозволяє насолоджуватися свіжою кавою в будь-якому місці. Як частину сімейства Power X-Change можна використовувати у поєднанні з будь-яким акумулятором або зарядним пристроєм системи. Бездротова кавоварка дозволяє швидко приготувати мелену каву або каву в таблетках (у чалдах) приблизно за 5 хвилин. Кавоварка має знімний резервуар для води об'ємом 240 мл і поставляється з чашкою кави з нержавіючої сталі з пилопроникною кришкою. Легка та портативна кавоварка завдяки наявності ручки для перенесення ідеально підходить для подорожей. Гумові ніжки забезпечують стійкість. У комплект поставки входить мірна ложка, контейнер для меленої кави з фільтром та тримач кавових таблеток. Інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 18V 2,5 Ah та зарядним пристроєм. Особливості кавоварки акумуляторної Einhell TE-CF 18 Li-Solo: - член сімейства Power X-Change, потрібен 1 акумулятор 18 В. - 2-в-1: кавомашина для меленої кави та кави в таблетках - приготування кави на макс. 80 °C для оптимального задоволення - резервуар, що знімається для води об'ємом 240 мл - для чашок висотою до 90 мм. - можливість зупинити процес заварювання вручну - Легке транспортування завдяки вбудованій ручці - Тримач для чашки запобігає випаданню чашки під час транспортування. - гумові ніжки для надійного стояння - у комплекті Кавова чашка з нержавіючої сталі з пилозахисною кришкою - у комплекті дозувальна ложка - У комплекті контейнер для меленої кави з фільтром - у комплекті контейнер для кави в таблетках (в чалдах) - Поставляється з Power X-Change 5V Фото Бренд Einhell Код виробника: Cordless Coffee Maker TE-CF 18 Li-Solo Артикул 4609990 4512097 Акумулятор: Li-ion 1 шт. - 18В 2,5 Ah Об'єм контейнера: 240 мл Вага нетто: 1.17 кг Вага: 2.29 кг Розміри в упаковці: 32.2×18.5×26.7 см Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Капсули |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, Ач | 2.5 |
| Висота чашки | 90 мм |
| Харчування | Акумулятор |
| Макс. температура кави | 80 °С |
| Напруга акумулятора | 18 V |
| Об'єм контейнера: | 240 мл |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип призначення | Якісна кавоварка акумуляторна Einhell TE-CF 18 Li-Solo : з АКБ 18V 2.5 Ah, контейнер 240 мл (4609990 4512097) |
| Час заварювання | 5 хв |
- Ціна: 5 202 ₴










