-20%


Точильно-шліфувальний верстат (точило-гриндер) GTM NBG150/50F, 250 Вт, 150 мм диск, стрічка 150x686 мм
3 123,75 ₴
2 499 ₴
- В наявності
- Код: to-16155
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Точильно-шліфувальний верстат GTM NBG150/50F GTM NBG150/50F - електричний інструмент комбінованої конструкції: коло та шліфувальна стрічка для заточування та шліфування виробів із матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок та інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В та споживає всього 250 Вт. Переваги комбінованого верстата GTM NBG-150F Якісне обладнання побутового класу Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 250 Вт Комбінована конструкція: абразивний круг 150 мм і шліфувальна стрічка 50*686 мм і стружки при роботі Компактний металевий корпус Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу Гумові ніжки для гасіння вібрації Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів P36 - 1шт Шліфувальна стрічка P80 - 1шт Захисний кожух - 2шт Захисне скло для відображення іскор - 1 шт Інструкція з експлуатації Характеристики Точильно-шліфувальний верстат GTM NBG150/50F Габарити 410x340x215 мм Матеріал 410x340x215 мм оборотів 2950 об/хв Макс. діаметр диска 150 мм Розмір витратного матеріалу 50x686 мм Розмір зерна 36, 80 Потужність двигуна 250 Вт Живлення Від мережі 220 В Тип двигуна Безщітковий Посадочний отвір 12.7 мм Товщина диска 20 мм Країна-виробник Точильно-шліфувальний верстат GTM NBG150/50F Комплектація Абразивний круг - 1 шт, захисний кожух, Картонна упаковка, скло для захисту очей від іскор, Шліфувальна стрічка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дисків | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 0.25 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужний точильно-шліфувальний верстат (точило-гріндер) GTM NBG150/50F : 250 Вт, 150 мм диск, стрічка 150x686 мм |
| Тип верстата | Точильно-шліфувальний |
| Товщина диска | 20 |
| Частота | 50 |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |
| Шліфувальна стрічка | 50x686 мм |
- Ціна: 2 499 ₴

