-20%


Точильний верстат (точило-гриндер) GTM NBG-150F, 250 Вт, 150 мм диск, безщітковий
2 497,50 ₴
1 998 ₴
- В наявності
- Код: to-16041-1
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Точильний верстат GTM NBG-150F GTM NBG-150F - електричний інструмент з двома абразивними колами для заточування та шліфування виробів із матеріалів різної щільності. Може використовуватися для сухого заточування ножів, стамесок та інших інструментів. Верстат живиться від побутової електромережі 220 В та споживає всього 250 Вт. Переваги точильного верстата GTM NBG-150F Якісне обладнання побутового класу Надійний асинхронний безщітковий двигун потужністю 250 Вт Два встановлені абразивні кола діаметром 150 мм із зернистістю 60 і 36 Можливість легкої самостійної заміни кола відбивачі для захисту від іскор та стружки при роботі Компактний металевий корпус Низький рівень шуму та вібрації завдяки якісним підшипникам Пилозахищений аварійний вимикач на передній частині корпусу Гумові ніжки для гасіння вібрації Отвори на корпусі для фіксації верстата за допомогою болтів круг зернистістю 60 - 1шт Абразивний круг зернистістю 36 - 1шт Захисний кожух - 2шт Захисне скло для відображення іскор - 2 шт ІНструкція по експлуатації Характеристики Точильний верстат GTM NBG-150F Габарити 335x205x25 мм 2950 об/хв Макс. діаметр диска 150 мм Розмір зерна 36, 60 Потужність двигуна 250 Вт Живлення Від мережі 220 В Тип двигуна Безщеточний Посадочний отвір 12.7 мм Товщина диска 20 мм Рівень шуму 74 дБ Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару NBG-150F Комплектація Абразивний круг - 2 шт, захисний кожух, Картонна упаковка, скло для захисту очей від іскор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість дисків | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 0.25 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип призначення | Потужний точильний верстат (точило-гріндер) GTM NBG-150F : 250 Вт, 150 мм диск, безщітковий |
| Товщина диска | 20 |
| Частота | 50 |
| Число обертів холостого ходу | 2950 |
- Ціна: 1 998 ₴



