-20%


Акумуляторний лобзик ручний GTM JS18/65, без АКБ, 2500 хід/хв, хід полотна 20 мм (2908)
2 831,25 ₴
2 265 ₴
- В наявності
- Код: to-2908-1
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 без АКБ та ЗУ (JS18/65) GTM JS18/65 - потужний інструмент для розпилювання різних матеріалів: від дерева та листів фанери до кольорових металів або сталі. Лобзик живиться від стандартних акумуляторів GTM 18V. Швидкість ходу пилки регулюється простим натисканням на курок під час роботи. Додатково в інструмент вбудована система маятникового ходу для полегшення розпилювання. Зверніть увагу: лобзик постачається без акумулятора та зарядного пристрою! Основні переваги GTM JS18/65: Живлення від універсальних акумуляторів GTM 18V Вбудований потужний двигун Швидка зміна пилки 20 мм - величина ходу пилки 65 мм - максимальна товщина різання дерева 10 мм - максимальна товщина різання кольорових металів 6 мм натисканням курка 0-2500 ход/хв - частота ходу пиляльного полотна 4-рівнева система маятникового ходу Ціліснолита підошва з алюмінію Регулювання кута нахилу підошви -45°/+45° Система здування тирси Можливість підключення пилососа LED-підсвічування Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 Напрямна - 1 шт. Адаптер для пиловідведення - 1 шт. Шестигранний ключ - 1 шт Інструкція - 1 шт Картонна упаковка Характеристики Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 без АКБ та ЗУ (JS18/65) Габарити 280х230х90 мм Вага 1.64 кг Глибина пропилу в дереві 65 мм металі 10 мм Контроль обертів Так Плавний запуск Ні LED-підсвічування Так Особливості швидка зміна пилки, система виведення пилу Напруга акумулятора 18 В Живлення Від акумулятора Тип двигуна Щільний Макс. кут нахилу 45 Макс.частота ходу 2500 хід/хв Ход полотна 20 мм Маятниковий хід Є Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Акумуляторний лобзик GTM JS18/65 без АКБ і ЗУ (JS18/65) упаковка,направляюча,шестигранний ключ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 1.64 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2500 хід/хв |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Здув тирси | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | щітковий |
| Комплектація | Шестигранний ключ |
| Максимальна глибина пропилу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропилу (сталі) | 6 мм |
| Максимальна глибина пропилу (кольорового металу) | 10 |
| Наклонний різ | +/- 45° |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип призначення | Професійний акумуляторний ручний лобзик GTM JS18/65 : без АКБ, 2500 хід/хв, хід полотна 20мм (2908) |
- Ціна: 2 265 ₴



