Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС Зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/4А GTM Ch18V/4А - мережний зарядний пристрій для акумуляторів GTM з напругою живлення 18 В. На корпусі є світлодіодна індикація процесу заряджання. Основні переваги зарядного пристрою GTM Ch18V/4А: Простота використання Потужність при роботі всього 96 Вт На виході видає 18 В 4 А Час зарядки акумулятора ємністю 4 А*год всього 1 година Сумісність Акумулятор Li-Ion GTM B18V/4Аh Ch18V/4А для акумуляторів 18 В Характеристики Зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/4А Габарити 200x110x110 мм Тип Зарядний пристрій Вага 0.5 кг Індикація заряджання Так Максимальна ємність акумулятора 4 Агод Напруга Li-Ion Кількість акумуляторів Немає Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/4А Кількість акумуляторів Немає Комплектація Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.5 кг |
| Напруга живлення | 230 В |
| Напруга | 18 |
| Тип призначення | Зарядний пристрій для акумуляторів 18 В GTM Ch18V/4А |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 1 052,50 ₴




