-20%


Пила циркулярна акумуляторна Einhell TE-CS 18/190 Li Solo New, 18V 4, 0 Ah + ЗУ
11 685 ₴
9 348 ₴
- В наявності
- Код: to-4331210 4512042-1
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОПИС Нова акумуляторна циркулярна пилка лінійки Power X-Change system Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo серії Expert plus являє собою високоякісний, зручний універсальний інструмент і призначена для багатоцільового використання як любителями, так і професіоналами для здійснення поздовжніх, поперечних твердих деревно-волокнистих, деревно-стружкових, столярних плитах та пластмасі. Макс. глибина різання складає 65 мм завдяки пиляльному диску Ø190 мм (при 90 ° або 45 мм при 45 °). Безщітковий двигун забезпечує велику потужність і тривалий час роботи. Велика зручна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою забезпечує хорошу фіксацію інструменту в руках, створюючи додатковий комфорт, і разом з захисним кожухом, що відкидається, роблять тривалу роботу з ручною циркулярною пилкою Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo зручною і безпечною. Міцна алюмінієва підошва з чудовими ковзними властивостями забезпечує чисте, точне та безперервне розпилювання. Для оптимального освітлення зони різання є яскраве Led підсвічування. Точні розрізи забезпечуються за рахунок вказівних маркерів, що точно вказують на лінії розрізу в 0° і 45° і ширину пропилу, а також наявність паралельного упору дозволяють зробити точне розпилювання вздовж лінії розмітки. Адаптер видалення пилу може бути використаний для підключення пилососа для очищення робочого місця під час роботи. Підошва ручної акумуляторної циркулярної пилки Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo також підходить для використання з напрямною Einhell L700, що дозволяє легко зробити точне розпилення. Інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 18V 4,0 Ah та зарядним пристроєм. Особливості акумуляторної циркулярної пилки Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo: - Лінійка інструменту Power X-Change system - Безщітковий мотор - велика потужність і тривала робота - Маленька, легка та зручна - для комфортної роботи - Легке регулювання без пилу - Глибина різання робочого місця - Можна використовувати пильні диски з посадковим діаметром ø20 мм або ø30 мм - Сумісний з направляючою Einhell L700 - Легка заміна пильного диска завдяки блокуванню шпинделя - Високоякісна алюмінієва підошва - Високоякісний світлодіод для оптимального освітлення області 18V 4,0 Ah і зарядним пристроєм Технічні характеристики акумуляторної циркулярної пилки Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo: Батарея: Li-Ion 18В, 4,0 Аг Частота обертання х. диска / число зубів: Ø190 x Ø20 мм / 24 Вага нетто: 3,24 кг Вага брутто: 4,28 кг Розміри в упаковці: 380 х 228 х 322 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 4.28 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 мА/год |
| Максимальна кількість оборотів | 3800 |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Тип призначення | Потужна пила циркулярна акумуляторна Einhell TE-CS 18/190 Li-Solo New : з АКБ 18 V, 4,0 Аг+ЗП, х.х. 3800 об/хв, диск 190 x Ø20 мм / 24 |
- Ціна: 9 348 ₴










