-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи алюмінієві трисекційні GTM KME310 3x10 сходинок 2.72-6.5м (KME310) Завдяки універсальній конструкції їх можна використовувати як приставні, висувні сходи або драбини. Посилений алюмінієвий профіль забезпечує легкість транспортування, довговічність та стійкість до корозії. Сходи GTM відмінно підходять як для побутового використання в саду чи вдома, так і для професійних завдань у будівництві, офісному та комерційному обслуговуванні. Вибирайте безпечне та надійне рішення для роботи на висоті! Основні переваги сходів GTM KME310: Висота в режимі драбини 2.72 м Висота в режимі драбини з додатковою секцією 4.62 м Висота в режимі приставних сходів 6.5 м Ширина секцій сходів: 43,5/37/31 см (залежно від секції 2 сходинки: 30×30 мм Відстань між сходинками: 24 см Довжина кроку: 27 см Максимальне навантаження: 150 кг Додаткові ребра жорсткості для міцності Надійні металеві фіксуючі замки Протиковзкі упори для стійкості Рифлені ступені для безпечного захоплення Широкий стабілізатор Комплектація: Сходи GTM KME310 Нижній стабілізатор Пакет з гвинтами та гайками для складання Характеристики Сходи алюмінієві трисекційні GTM KME310 3x10 сходинок 2.72-6.5м (KME310) Висота 6.5 м Матеріал Алюміній Тип. кг Розміри 44x16x272 см Макс. навантаження 150 кг Кількість секцій/сходів 3*10 Загальна кількість ступенів 30 Розмір профілю 62x24x1.15 мм Особливості фіксуючі розтяжки Висота в складеному стані 2.72 м Довжина 1 секції 272 см Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна трисекційна GTM KME310 3x10 сходинок 2.72-6.5м (KME310) Комплектація нижній стабілізатор, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Вага | 13.2 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота драбини | 6.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 2.72 м |
| Загальна кількість сходинок | 30 |
| Особливості | фіксуючі розтяжки |
| Тип драбини | Універсальна |
| Тип призначення | Драбина алюмінієва трисекційна GTM KME310 3x10 сходинок 2.72-6.5м (KME310) |
| Ширина | 43.5 см мм |
- Ціна: 8 114 ₴








