-20%


Сходи алюмінієві трисекційні GTM KMEKME312 3x12 сходинок 3.26-8.12 м (39949)
12 382,50 ₴
9 906 ₴
- В наявності
- Код: to-39949
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи алюмінієві трисекційні GTM KMEKME312 3x12 сходинок 3.26-8.12м (KMEKME312) Трисекційні сходи GTM KMEKME312 – це ідеальне рішення для будь-яких робіт на висоті. Завдяки універсальній конструкції їх можна використовувати як приставні, висувні сходи або драбини. Посилений алюмінієвий профіль забезпечує легкість транспортування, довговічність та стійкість до корозії. Сходи GTM відмінно підходять як для побутового використання в саду чи вдома, так і для професійних завдань у будівництві, офісному та комерційному обслуговуванні. Вибирайте безпечне та надійне рішення для роботи на висоті! Основні переваги сходів GTM KMEKME312: Висота в режимі драбини 3.26 м Висота в режимі драбини з додатковою секцією 5.7 м Висота в режимі приставної драбини 8.12 м Ширина секцій сходів: 43,5/37/31 см (залежно від 2×2 сходинки: 30×30 мм Відстань між сходинками: 24 см Довжина кроку: 27 см Максимальне навантаження: 150 кг Додаткові ребра жорсткості для міцності Надійні металеві фіксуючі замки Протиковзкі упори для стійкості Рифлені ступені для безпечного захоплення Широкий стабілізатор Комплектація: Сходи GTM KMEKME312 Нижній стабілізатор Пакет з гвинтами і гайками для складання Характеристики Сходи алюмінієві трисекційні GTM KMEKME312 3x12 сходинок 3.26-8.12м (KMEKME312) Висота 8.12 м 43.5 см Вага 15.3 кг Розміри 44x16x326 см Макс. навантаження 150 кг Кількість секцій/сходів 3*12 Загальна кількість ступенів 36 Розмір профілю 62x24x1.15 мм Особливості фіксуючі розтяжки Висота в складеному стані 3.26 м Довжина 1 секції 326 см Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна трисекційна GTM KMEKME312 3x12 сходинок 3.26-8.12м (KMEKME312) Комплектація нижній стабілізатор, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Вага | 15.3 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота драбини | 8.12 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 3.26 м |
| Довжина 1 секції | 326 см |
| Загальна кількість сходинок | 36 |
| Особливості | фіксуючі розтяжки |
| Тип драбини | Універсальна |
| Тип призначення | Драбина алюмінієва трисекційна GTM KMEKME312 3x12 сходинок 3.26-8.12м (KMEKME312) |
| Ширина | 43.5 см мм |
- Ціна: 9 906 ₴








