Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сходи алюмінієві трисекційні GTM KME309 3x9 сходинок 2.45-5.69м (KME309) Завдяки універсальній конструкції їх можна використовувати як приставні, висувні сходи або драбини. Посилений алюмінієвий профіль забезпечує легкість транспортування, довговічність та стійкість до корозії. Сходи GTM відмінно підходять як для побутового використання в саду чи вдома, так і для професійних завдань у будівництві, офісному та комерційному обслуговуванні. Вибирайте безпечне та надійне рішення для роботи на висоті! Основні переваги сходів GTM KME309: Висота в режимі драбини 2.45 м Висота в режимі драбини з додатковою секцією 4.08м Висота в режимі приставних сходів 5.69 м Ширина секцій сходів: 43,5/37/31 см (залежно від 2 сходинки: 30×30 мм Відстань між сходинками: 24 см Довжина кроку: 27 см Максимальне навантаження: 150 кг Додаткові ребра жорсткості для міцності Надійні металеві фіксуючі замки Протиковзкі упори для стійкості Рифлені ступені для безпечного захоплення Широкий стабілізатор Комплектація: Сходи GTM KME309 Нижній стабілізатор Пакет з гвинтами та гайками для складання Характеристики Сходи алюмінієві трисекційні GTM KME309 3x9 сходинок 2.45-5.69м (KME309) Висота 5.69 м Матеріал Весь4 Тип Алюміній Тип Алюміній. 11.8 кг Розміри 44x16x245 см Макс. навантаження 150 кг Кількість секцій/сходів 3*9 Загальна кількість ступенів 27 Розмір профілю 62x24x1.15 мм Особливості фіксуючі розтяжки Висота в складеному стані 2.45 м Довжина 1 секції 245 см Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна трисекційна GTM KME309 3x9 сходинок 2.45-5.69м (KME309) Комплектація нижній стабілізатор, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип сходів | Трансформер (універсальні) |
| Вага | 11.8 кг |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота драбини | 5.69 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота у складеному стані | 2.45 м |
| Довжина 1 секції | 245 см |
| Загальна кількість сходинок | 27 |
| Особливості | фіксуючі розтяжки |
| Тип драбини | Універсальна |
| Тип призначення | Драбина алюмінієва трисекційна GTM KME309 3x9 сходинок 2.45-5.69м (39946) |
| Ширина | 43.5 см мм |
- Ціна: 7 377 ₴








