Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття високого тиску GTM LT707G-2500B 195 бар (LT707G-2500B) GTM LT707G-2500B - потужне електричне миття побутового класу з максимальним робочим тиском 195 бар. Призначена для миття середньозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, огорож та різних інструментів. У цій моделі встановлений потужний безщітковий двигун з великим робочим ресурсом. Основні переваги GTM LT707G-2500B: Живлення від стандартної електромережі 220 В Надійний безщітковий електродвигун потужністю 2500 Вт Алюмінієва помпа стійка до корозії 130 бар - номінальний тиск води на виході 195 бар - максимальний тиск води на виході 450 мийку при відпусканні курка Термозахист двигуна, що самовідновлюється Міцний шланг довжиною 8 м на зручній котушці Захист корпусу за стандартом IPx5 Великі колеса і телескопічна алюмінієва рукоятка для транспортування КОМПЛЕКТАЦІЯ: Мінімийка GTM LT707G-2500B Шланг Турбо-насадка Фільтр грубої очистки Інструкція Картонна коробка. Характеристики Миття високого тиску GTM LT707G-2500B 195 бар (LT707G-2500B) Габарити 520x460x380 мм Матеріал Пластик Тип Мийка Вага 10.5 кг Клас Побутовий Витрата води 450 л/год. Тип двигуна Електричний Довжина шланга 8 м Макс. тиск 195 бар Макс. температура 40 C Мін. тиск 20 Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Мийка високого тиску GTM LT707G-2500B 195 бар (LT707G-2500B) Комплектація грязьова фреза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Автовідключення при відсутності води |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Довжина шланга високого тиску | 8 |
| Максимальна продуктивність | 450 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 195 |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Споживана потужність | 2500 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип призначення | Потужна мийка високого тиску GTM LT707G-2500B : 2500Вт, 195 бар (33008) |
| Номінальний тиск води | 130 бар |
- Ціна: 10 999 ₴





