Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття високого тиску GTM LT890G-3100B 190 бар (LT890G-3100B) GTM LT890G-3100B - потужне електричне миття побутового класу з максимальним робочим тиском 190 бар. Призначена для миття середньозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, огорож та різних інструментів. У цій моделі встановлений високопродуктивний безщітковий двигун з великим робочим ресурсом. Основні переваги GTM LT890G-3100B: Живлення від стандартної електромережі 220 В Високопродуктивний безщітковий електродвигун потужністю 3100 Вт Алюмінієва помпа стійка до корозії 130 бар - номінальний тиск води на виході 190 бар - максимальний тиск води на виході 6 відключає мийку при відпусканні курка Термозахист двигуна, що самовідновлюється Міцний шланг довжиною 10 м Захист корпусу за стандартом IPx5 Великі колеса і телескопічна алюмінієва рукоятка для транспортування КОМПЛЕКТАЦІЯ: Мінімийка GTM LT890G-3100B Шланг високого тиску Турбо-насадка Фільтр грубої очистки Інструкція Картонна коробка. Характеристики Миття високого тиску GTM LT890G-3100B 190 бар (LT890G-3100B) Габарити 520x460x380 мм Матеріал Пластик Тип Мийка Вага 25.5 кг Клас Побутовий Витрата води 660 л/год. Тип двигуна Електричний Довжина шланга 10 м Макс. тиск 190 бар Макс. температура 40 C Мін. тиск 20 Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Мийка високого тиску GTM LT890G-3100B 190 бар (LT890G-3100B) Комплектація грязьова фреза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Автовідключення при відсутності води |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Довжина шланга високого тиску | 10 |
| Максимальна продуктивність | 660 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 190 |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Споживана потужність | 3100 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип призначення | Потужна мийка високого тиску GTM LT890G-3100B 190 бар : 3100Вт (33009) |
| Номінальний тиск води | 130 бар |
- Ціна: 15 999 ₴







