Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття високого тиску GTM LT505-2200B 170 бар (LT505-2200B) GTM LT505-2200B - потужне електричне миття побутового класу з максимальним робочим тиском 170 бар. Призначена для миття середньозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, огорож та різних інструментів. У цій моделі є вбудована система подачі миючого засобу. Основні переваги GTM LT505-2200B: Живлення від стандартної електромережі 220 В Надійний колекторний електродвигун потужністю 2200 Вт Алюмінієва помпа стійка до корозії 120 бар - номінальний тиск води на виході 170 бар - максимальний тиск води на виході води при відпусканні курка Термозахист двигуна, що самовідновлюється Міцний шланг довжиною 8 м на зручній котушці Захист корпусу за стандартом IPx5 Великі колеса та рукоятка для транспортування КОМПЛЕКТАЦІЯ: Мінімийка GTM LT505-2200B Шланг високого тиску 8 м Пістолет з 8 очищення Інструкція Картонна коробка. Характеристики Миття високого тиску GTM LT505-2200B 170 бар (LT505-2200B) Габарити 370x440x670 мм Матеріал Пластик Тип Мийка Вага 9.0 кг Клас Побутовий Витрата води 420 л/год Матеріал помпи А02 Електричний Довжина шлангу 8 м Макс. тиск 170 бар Макс. температура 40 C Мін. тиск 20 Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Мийка високого тиску GTM LT505-2200B 170 бар (LT505-2200B)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Побутової |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Автовідключення при відсутності води |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Довжина шланга високого тиску | 8 |
| Максимальна продуктивність | 420 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 170 |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Споживана потужність | 2200 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип призначення | Потужна мийка високого тиску GTM LT505-2200B : 2200Вт, 170 бар (33007) |
| Номінальний тиск води | 120 бар |
- Ціна: 6 999 ₴





