-20%


Миття високого тиску Vitals Master Am 7.8-195alu premium, 2500 Вт, 195 бар (193588)
15 648,75 ₴
12 519 ₴
- В наявності
- Код: to-193588
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття високого тиску Vitals Master Am 7.8-195alu premium Миття високого тиску Vitals Master Am 7.8-195alu premium - побутовий інструмент преміум-класу. Призначена для ефективного очищення поверхонь від забруднення струменем води під високим тиском. Ця модель відрізняється високою продуктивністю. Використовується в домашньому і комунальному господарстві для очищення від бруду фасадів і елементів будівель, паркових меблів, дерев і т. д., на професійних СТО та автомийках - для миття автомобілів, тракторів, катерів, мотоблоків, газонокосарок і т. д. Привідний електродвигун і насос. Робочий інструмент – пістолет з форсункою – підключений до насоса міцним довгим шлангом. Корпус також містить ручку для перенесення, котушку для змотування шланга високого тиску, кріплення для пістолета та кабелю електроживлення. У корпус вбудована ємність для шампуню. Для зручності переміщення майданчиком мийка оснащена двома прогумованими колесами. Продуктивний та довговічний двигун Мийка оснащена асинхронним (безщітковим) електродвигуном потужністю 2500 Вт. Асинхронний електродвигун практично позбавлений частин, що труться. Він раціональніше, ніж щітковий, витрачає електроенергію, має високий ККД. Через це менше гріється і має значно більший ресурс. Від перевантаження та перегріву двигун захищає датчик температури. Якщо двигун перегріється, він автоматично вимикається. Через кілька хвилин після того, як охолоне, двигун знову готовий до роботи. Функція самоусмоктування Насос є самоусмоктуючим. Це дозволяє використовувати для водопостачання миття відкриті джерела - бочки, баки та інші ємності. Функція «Автостоп» У разі припинення подачі води в пістолеті спрацьовує механізм автоматичної зупинки двигуна. Він допомагає вберегти помпу від перегріву та саморуйнування. Довгий та міцний шланг Мийка оснащена зносостійким шлангом високого тиску. Усередині шлангу використовується металеве обплетення, яке робить його міцним, зносостійким, стійким до перегинів та заломів. Довжина шланга – 7 метрів – дозволяє мити машину з усіх боків, не переміщуючи мийку. Багатофункціональний пістолет Зручний пістолет має багатофункціональну насадку. Вона дозволяє змінювати силу та форму напірного струменя, подобати оптимальний режим для того чи іншого виду роботи. Пінна насадка в комплекті Мийка комплектується пінною насадкою для створення піни із суміші води та шампуню, нанесення піни під час миття. Фільтри тонкого очищення води Для захисту помпи від попадання абразивних частинок у комплекті є два фільтри тонкого очищення води. Зазвичай їх застосовують у разі підключення до відкритих джерел. Quick Connect Клапан Quick Connect забезпечує легке та швидке підключення шланга високого тиску до миття та пістолета. Багата комплектація Наявність у комплекті всіх елементів, необхідних для монтажу та зручної експлуатації миття позбавляє покупця від додаткових витрат. Абсолютна гарантія 36 місяців На всі частини мийки Vitals Master Am 7.8-195alu premium, за винятком елементів, що швидко зношуються, встановлена гарантія 36 місяців. Гарантія враховує всі випадки, зумовлені прихованим виробничим шлюбом. Особливості моделі Vitals Master Am 7.8-195alu premium: асинхронний електродвигун; алюмінієва обмотка двигуна; алюмінієва помпа; високий максимальний тиск (195 бар); зносостійкий шланг з металевим обплетенням (7 м); багатофункціональна насадка з регулюванням тиску та форми струменя; регулятор обсягу подачі миючого засобу; пінна насадка із регулятором; зручна котушка для зберігання шланга високого тиску; два фільтри для тонкого очищення води; функція самовсмоктування; функція "Автостоп"; прогумовані колеса; гарантія 36 місяців. Характеристики Мийка високого тиску Vitals Master Am 7.8-195alu premium Тип двигуна безщітковий (асинхронний) Матеріал обмотки двигуна алюміній Потужність, Вт 2500 Напруга, В 230 Частота струму, Гц 50 Матеріал помпи алюміній Номінальний тиск, бар 130 Максим 468 Максимальна температура води на вході, ° С +50 Максимальний тиск подачі води, бар 12 Довжина кабелю, м 5 Довжина шланга, м 7 Габарити упаковки, мм 390×370×905 Маса нетто/брутто, кг 21,6 / 25,0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Автомобільні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Колеса, Функція автовідключення |
| Живлення | Мережа 220В |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Пінна насадка, Фільтр грубої очистки |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Довжина шланга високого тиску | 7 |
| Максимальна продуктивність | 468 |
| Максимальна температура води на вході | 50 |
| Максимальний тиск | 195 |
| Споживана потужність | 2500 |
| Тип призначення | Мийка високого тиску Vitals Master Am 7.8-195alu premium : 2500 Вт, 195 бар (193588) |
- Ціна: 12 519 ₴









