Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миття високого тиску GTM LT407-2000A 150 бар (LT407-2000A) GTM LT407-2000A - потужне електричне миття побутового класу з максимальним робочим тиском 150 бар. Призначена для миття середньозабруднених автомобілів, велосипедів, будівельної техніки, доріжок, фасадів будівель, огорож та різних інструментів. Основні переваги GTM LT407-2000A: Живлення від стандартної електромережі 220 В Надійний колекторний електродвигун потужністю 2000 Вт Алюмінієва помпа стійка до корозії 110 бар - номінальний тиск води на виході 150 бар - максимальний тиск води на виході 390 л при відпусканні курка Термозахист двигуна, що самовідновлюється Міцний шланг довжиною 8 м Захист корпусу за стандартом IPx5 Великі колеса і рукоятка для транспортування КОМПЛЕКТАЦІЯ: Мінімийка GTM LT407-2000A Шланг високого тиску 8 м Пістолет з регульованою форсункою очищення Інструкція Картонна коробка. Характеристики Миття високого тиску GTM LT407-2000A 150 бар (LT407-2000A) Габарити 410x310x460 мм Матеріал Пластик Тип Мийка Вага 7.5 кг Клас Побутовий Витрата води 390 л/год. Електричний Довжина шлангу 8 м Макс. тиск 150 бар Макс. температура 40 C Мін. тиск 20 Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Мийка високого тиску GTM LT407-2000A 150 бар (LT407-2000A) Комплектація грязьова фреза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Автовідключення при відсутності води |
| Живлення | Мережа 220В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 |
| Довжина шланга високого тиску | 8 |
| Максимальна продуктивність | 390 |
| Максимальна температура води на вході | 40 |
| Максимальний тиск | 150 |
| Матеріал помпи | Алюміній |
| Споживана потужність | 2000 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип призначення | Потужна мийка високого тиску GTM LT407-2000A 150 бар : 2000Вт (32980) |
| Номінальний тиск води | 110 бар |
- Ціна: 4 999 ₴






