-20%


Кутова безщіткова шліф. машина ZEGOR AGPP-21BL-125 (акум 21V 4.0 Ah 1шт і зарядне), 9500 об/хв, диск 125 мм
5 281,25 ₴
4 225 ₴
- В наявності
- Код: to-AGPP-21BL-125
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна кутова шліфувальна машина ZEGOR AGPP-21BL-125 – потужний інструмент, призначений для обрізання, шліфування та зачистки виробів виготовлених з різних матеріалів (камінь, бетон, цегла, метал), тому інструмент незамінний при виконанні будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт. Особливості акумуляторної кутової шліфувальної машини ZEGOR AGPP-21BL-125: Система захисту від випадкового пуску; Ефективна система охолодження; Потужний безщітковий двигун забезпечує високу швидкість обертання; Компактні розміри та ергономічний дизайн; Конструкція виконана із міцних та довговічних матеріалів; функція плавного запуску; Регулювання швидкості; Вологозахищена кнопка запуску; Вбудований індикатор рівня заряду; Уся лінійка інструментів ZEGOR AGPP-21BL-125 сумісна та працює від батарей MAKITA LXT. Комплект поставки: Акумуляторна кутова шліфувальна машина ZEGOR AGPP-21BL-125; Захисний кожух; Додаткова ручка; Акумулятор 21V 4.0Ah - 1шт Зарядний пристрій Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Пластиковий кейс. Характеристики ZEGOR AGPP-21BL-125 Виробник: Zegor Напруга акумулятора: 21 В Тип акумулятора: Li-ion Тип двигуна: безщітковий Кількість обертів холостого ходу: 3300 / 9500 об/хв Діаметр диска: 125 мм Різьблення шпин 1,12/4,5 кг Гарантія: 24 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zegor |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 мА/год |
| Максимальна кількість оборотів | 9500 |
| Напруга акумулятора | 21 |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Тип призначення | Кутова безщіткова шліфмашина ZEGOR AGPP-21BL-125 (акум 21V 4.0Ah 1шт і зарядка) |
- Ціна: 4 225 ₴










