Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міксер-мішалка для фарб/розчинів Einhell TP-MX 1700-2 CE (4258565) Професійний міксер для фарби/розчину Einhell TP-MX 1700-2 CE - це потужний будівельний міксер потужністю 1700 Вт для майстрів, призначений для змішування. штукатурка, бетон, розчин чи гіпс. забезпечує швидкість обертання до 750 об/хв для високої продуктивності змішування. За допомогою електроніки регулювання швидкості швидкість перемішування можна оптимально відрегулювати відповідно до консистенції суміші. руку. Оптимізований довжиною міксер для фарби/розчину можна використовувати для роботи у вертикальному положенні, зручному для спини. Міксер будівельний Einhell TP-MX 1700-2 CE 2-швидкісний редуктор для високого крутного моменту та високої швидкості Пристосований для вертикального та зручного для спини робочого положення. Міцне кріплення мішалки з різьбленням M14 Швидка електроніка для адаптації до матеріалу та застосування Міцний та надійний алюмінієвий корпус редуктора Ергономічна ручка з м'якою накладкою Плавний пуск забезпечує комфортну та безпечну роботу. У комплекті 1 мішалка (Ø 120 мм) У комплекті 2 ріжкові ключі для легкої заміни мішалки. Характеристики Бренд Einhell Код виробника: Paint/Mortar Mixer TP-MX 1700-2 CE Артикул 4258565 Потужність 1700 Вт Оберти х.г. 1-ша швидкість: 180-460 об/хв Оберти х.г. 2-а швидкість: 300-750 об/хв. Вага нетто: 4.93 кг. Вага: 8.7 кг. Розміри в упаковці: 46.6 × 25.4 × 33.8 см Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Вага | 4.93 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Einhell |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | 1 мішалка (Ø 120 мм) |
| Кріплення мішалки | з різьбою M14 |
| Максимальна кількість оборотів | 750 |
| Плавний пуск | є |
| Споживана потужність | 1700 |
| Тип призначення | Потужний електричний міксер-мішалка Einhell TP-MX 1700-2 CE : 1700 Вт (4258565) |
- Ціна: 6 630 ₴











