Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телескопічний акумуляторний кущоріз лінійки Power X-Change System Einhell GC-HH 18/45 Li T - Solo серії Classic є потужним багатофункціональним інструментом, який допоможе Вам зрізати навіть найвищу живоплоту, чагарник із землі, не використовуючи при цьому додаткових пристроїв. Ви можете працювати саме там, де Вам це необхідно завдяки відсутності кабелю живлення, немає потреби в розетках і кабельних барабанах і немає ризику випадкового пошкодження кабелю або можливість спіткнутися про нього. Регульований ремінь для перенесення телескопічного кущорізу GC-HH 18/45 Li T - Solo сприяє рівномірному розподілу ваги та безпечній роботі. Довжина пили з різальним кріпленням завдяки телескопічній штанзі, що розширюється, вільно регулюється від 1,83 м до 2,5 м. Таким чином, ви можете досягти робочої висоти від 3,0 м до 3,7 м. У телескопічному акумуляторному Кусторізі Einhell тривалий термін служби. Леза кущі виготовлені зі спеціальної сталі, вирізані лазером і мають алмазне заточування, чим забезпечують чисті результати різу. Інструмент поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути приведений у дію за допомогою Power X-Change акумулятора. Особливості телескопічного кущі Einhell GC-HH 18/45 Li T - Solo: - лінійка інструменту Power X-Change system - металевий редуктор і шестерні забезпечують довгий термін служби. - фіксація ріжучого блоку в 7 положеннях; - поворотна основна рукоятка; - Плавно регульована алюмінієва телескопічна штанга + 67 см. - Додаткова прогумована зона утримання - Регульований ремінь для перенесення - Леза кущорізу виготовлені зі сталі, вирізані лазером з алмазним заточуванням Характеристики Бренд Einhell Код виробника: GC-HH 18/45 Li T-Solo Артикул 3410585 Акумулятор: Ні, Li-ion - 18В Довжина - шини/ножа: 45 см / 41 см Відстань між ножами: 18 мм Резів за хвилину: 1400 Вага нетто: 3.5 кг Вага: 5.8 кг Розміри в упаковці: 118 × 23.8 × 14.5 см Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 450 мм |
| Виробник | Einhell |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 45 см |
| Макс. довжина різання | 41 см |
| Відстань між ножами | 18 |
| Резов в хвилину | 1400 |
| Телескопічна штанга | регульована алюмінієва телескопічна штанга + 67 см |
| Тип призначення | Професійний кущоріз акумуляторний Einhell GC-HH 18/45 Li T-Solo : без АКБ (3410585) |
- Ціна: 5 544 ₴











