-20%


Газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1600/37, 1600 Вт, скошування 37 см (3400080)
8 992,50 ₴
7 194 ₴
- В наявності
- Код: to-3400080
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1600/37 є високоякісним, дуже потужним пристроєм для амбітних садівників-аматорів, що відповідає найвищим вимогам у скошуванні газонів середнього розміру. Потужний 1600 Вт Carbon Power двигун забезпечує відмінні результати різання навіть у густій траві завдяки його високому моменту, що крутить. Газонокосарка Einhell GC-EM 1600/37 має 5-ступінчасте осьове регулювання висоти стрижки, висота зрізу може бути попередньо обрана від 20 до 60 мм. Ергономічна ручка може бути скоригована до кожного користувача за допомогою простих налаштувань для особливо ергономічної роботи. Електрична газонокосарка рекомендується для безперервного косіння газонів площею до 700 м2. Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти натяг і захищає кабель живлення від зносу та пошкоджень. Широкі колеса зберігають газон та полегшують роботу у важкодоступній місцевості. 38-літровий травозбірник забезпечує простір для великих робіт, необхідність очищення можна побачити завдяки індикатору рівня. Корпус та травозбірник 38 л виготовлені із пластику високої якості. Газонокосарка Einhell GC-EM 1600/37 оснащена складною, довгою ручкою, яка дозволяє зберігати в складеному вигляді газонокосарку в мінімальному просторі. Для зручності перенесення є інтегрована ручка. Особливості газонокосарки Einhell GC-EM 1600/37: - Потужний мотор Carbon Power з високим крутним моментом - Центральне регулювання висоти скошування 5 рівнів 20 - 60 мм - ширина скошування 37 см - Ергономічна ручка, яка складається та регулюється зі сталі з порошковим покриттям. - Вбудована ручка для перенесення та зручності транспортування - кабельний затискач на рукоятці - Великі та широкі колеса, що не псують газон - травозбірник 38 л з індикатором заповнення - Корпус виготовлений з міцного пластику високої якості. – рекомендована безперервна площа скошування до 700 м2. - скошування поблизу країв робочої зони - Низька вага – Легка робота! - аварійний вимикач Характеристики Бренд Einhell Код виробника: Electric Lawn Mower GC-EM 1600/37 Артикул 3400080 Потужність 1600 Вт Оберти х. х. 3400 об/хв Регулювання висоти скошування: 5 рівнів, 20-60 мм Ширина скошування: 37 см Об'єм травозбірника: 38 л Площа скошування: 700 кв. м. Колеса передні/задні: 150 мм/200 мм Вага нетто: 10.75 кг Вага: 12.9 кг Розміри в упаковці: 72×45×33 см Гарантія: 36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Виробник | Einhell |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різу: | 5 рівнів, 20-60 мм |
| Висота скошування | 60 |
| Колеса передні / задні | 150 мм / 200 мм |
| Максимальна ширина скошування | 370 |
| Максимальна кількість оборотів | 3400 |
| Обсяг травозбірника | 38 |
| Споживана потужність | 1600 |
| Рекомендована площа | 700 |
| Тип призначення | Потужна газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1600/37 : 1600Вт, скошування 37см (3400080) |
- Ціна: 7 194 ₴










