Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рулетка Pro Compact MILWAUKEE, 8м (25мм) Рулетка Milwaukee Pro Compact 8м (25мм) – це професійний вимірювальний інструмент, спроектований для максимальної зручності, точності та надійності в складних умовах робочих майданчиків. Переваги: Міцність: завдяки армованому корпусу та 2G покриттю витримує інтенсивне використання та падіння з висоти до 3м. Читабельність: великі цифри добре видно навіть за умов слабкого висвітлення. Ергономічність: компактний дизайн, гумова ручка та зручне кріплення дозволяють комфортно працювати довгий час. Універсальність: ідеально підходить для будівництва, ремонту, монтажних чи столярних робіт, а також для вимірювання у вузьких чи високих просторах. Комплект поставки: Рулетка Milwaukee Pro Compact 8м/ширина 25 мм – 1 шт. Довжина (м) 8 Кількість (шт) 1 Ширина (мм) 25 Магніт немає
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип вимірювальної рулетки | Механічна рулетка |
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 430 кг |
| Довжина полотна | 8 мм |
| Тип призначення | Професійна рулетка Pro Compact MILWAUKEE, 8м, ( 25мм) (4932459594) |
| Ширина полотна | 25 |
- Ціна: 748,13 ₴









