-20%


Гвинтовий компресор повітряний 100 л GTM DLG4V 380 масляний, 100 л, 380B, 4 кВт, 420 л/хв
79 981,25 ₴
63 985 ₴
- В наявності
- Код: to-27292
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гвинтовий компресор повітряний 150 л GTM DLG4V 380 масляний (DLG4V 380) GTM DLG4V 380 - високопродуктивний компресор промислового класу з робочим тиском 8 бар для стиснення повітря або різних газів. Завдяки високій продуктивності та швидкості накачування підходить для більшості завдань у різних напрямках промисловості: від харчової до автомобільної чи енергетичної. Дана модель живиться від електричної мережі 380 і здатна стабільно видавати 420 л/хв при робочому процесі. Основні переваги гвинтових компресорів GTM Висока ефективність Система фільтрації та висока якість повітря на виході Стабільність тиску Потужний двигун з мідною обмоткою Низький рівень шуму Менше вібрацій Надійність та тривалий термін служби Можливість роботи на великих підприємствах Компактність та легкість в обслуговуванні КОМПЛЕКТАЦІЯ 8 Інструкція Трубка для відведення олії Характеристики Гвинтовий повітряний компресор 150 л GTM DLG4V 380 масляний (DLG4V 380) Потужність 4.0 кВт Вага 110 кг Розміри 126x44x100 см Кількість обертів 2950 об/хв0 Номінальний тиск л/хв Конструкція Масляний Привід прямий Живлення Від мережі 380 В Тип двигуна Електричний Тип компресора Гвинтовий Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Гвинтовий повітряний компресор 150 л GTM DLG4V 380 масляний (DLG4V 380)
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Основні | |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Вага | 110 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Виробник | GTM |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 126 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 см |
| Довжина | 44 |
| Максимальний тиск | 10 |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 100 л |
| Споживана потужність | 4000 |
| Продуктивність | 0.42 літр/хв |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип призначення | Гвинтовий повітряний компресор 100 л GTM DLG4V 380 масляний : 100л, 380 В, 4 кВт, 420 л/хв |
- Ціна: 63 985 ₴







