-20%


Поршневий компресор 120 л GTM KC2090A-120L з ремінним приводом, 100 л, 5, 5 кВт, 670 л/хв.
59 412,50 ₴
47 530 ₴
- В наявності
- Код: to-27158
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий повітряний компресор 120 л GTM KC2090A-120L ремінний GTM KC2090A-120L - надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар і живленням від електромережі з напругою 380 В. та СТО. Основні переваги компресора GTM KC2090A-120L: Надійний 3-фазний двигун з мідною обмоткою потужністю 5,5 кВт Активне примусове охолодження двигуна і великі ребра теплообмінника на поршнях Два поршня зі збільшеним до 90 мм діаметром для більшої продуктивності Сталевий ресивер на 120 л 10 бар - робочий тиск Надійна автоматика Два виходи зі швидкознімним з'єднанням 2 точні манометри Вхідні повітряні фільтри Клапан аварійного скидання тиску Захист двигуна за стандартом IP54 Захисна сталева решітка для ременя Мідний кабель живлення довжиною 1. КОМПЛЕКТАЦІЯ: Компресор GTM KC2090A-120L Дерев'яна упаковка Характеристики Поршневий повітряний компресор 120 л GTM KC2090A-120L ремінний Потужність 5.5 кВт Вага 75 кг Розміри 112х42х85 см1 Номін 670 л/хв Кількість сходів 1 Кількість циліндрів 2 Конструкція Масляний Привід ремінний Живлення Від мережі 380 В Тип двигуна Електричний Тип компресора Поршневий Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Поршневий повітряний компресор 120 л GTM KC20
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Основні | |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Вага | 75 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 100 л |
| Виробник | GTM |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 112 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 85 см |
| Довжина | 42 |
| Максимальний тиск | 10 |
| Номінальний тиск | 8 бар |
| Обсяг ресивера | 100 л |
| Споживана потужність | 5500 |
| Продуктивність | 0.67 літр/хв |
| Тип двигуна | Електричний |
| Тип компресора | Поршневий |
| Тип призначення | Поршневий повітряний компресор 120 л GTM KC2090A-120L ремінний : 100л, 5.5 кВт, 670 л/хв |
- Ціна: 47 530 ₴




