-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневий повітряний компресор 220 л GTM KC3090-220L ремінний GTM KC3090-220L - надійний і продуктивний компресор професійного класу з робочим тиском 10 бар і живленням від електромережі з напругою 380 В. СТО. Основні переваги компресора GTM KKC3090-220L: Надійний 3-фазний двигун з мідною обмоткою потужністю 75,5 кВт Активне примусове охолодження двигуна і великі ребра теплообмінника на поршнях Три поршня зі збільшеним до 90 мм діаметром для більшої продуктивності Сталевий ресивер на 220 л 10 бар - робочий тиск Надійна автоматика Два виходи зі швидкознімним з'єднанням 2 точних манометри Вхідні повітряні фільтри Клапан аварійного скидання тиску Захист двигуна за стандартом IP54 Захисна сталева решітка для ременя Мідний кабель живлення довжиною 1. КОМПЛЕКТАЦІЯ: Компресор GTM KC3090-220L Дерев'яна упаковка Характеристики Поршневий повітряний компресор 220 л GTM KC3090-220L ремінний Потужність 7.5 кВт Вага 190 кг Розміри 125х46х92 см2 Номінальне 900 л/хв Кількість сходів 1 Кількість циліндрів 3 Конструкція Масляний Привід ремінний Живлення Від мережі 380 В Тип двигуна Електричний Тип компресора Поршневий Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Поршневий повітряний компресор 220 л GTM KC00L
| Електричні параметри | |
|---|---|
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Основні | |
| Розташування ресивера | Вертикально |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з ремінним приводом |
| Тип поршневого компресора за кількістю ступенів стиснення | Одноступінчатий |
| Тип поршневого компресора за застосуванням мастила | Масляний |
| Тип поршневого компресора за розташуванням циліндрів | Вертикальний |
| Вага | 190 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 220 л |
| Виробник | GTM |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Система охолодження циліндрів | Повітряна |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92 см |
| Довжина | 46 |
| Максимальний тиск | 10 |
| Обсяг ресивера | 220 л |
| Споживана потужність | 7500 |
| Продуктивність | 0.9 літр/хв |
| Тип призначення | Поршневий повітряний компресор 220 л GTM KC3090-220L ремінний : 220л, 7.5 кВт, 900 л/хв |
- Ціна: 55 268 ₴




