-20%


Аккумуляторная вибрационная присоска PROFI-TEC VMC-Universal POWERLine, с АКБ 2шт-20V 4.0 Ah + ЗУ
4 943,75 ₴
3 955 ₴
- В наявності
- Код: to-006433
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна вібраційна присоска PROFI-TEC VMC-Universal – це багатофункціональний інструмент для захоплення, перенесення та укладання плитки з вібраційним вирівнюванням, що суттєво підвищує точність та зручність монтажу. Підходить для роботи з плиткою шорсткої або рельєфної поверхні та ефективно використовується при укладанні настінного та підлогового покриття. Особливості акумуляторної вібраційної присоски PROFI-TEC VMC-Universal: Шестиступне регулювання інтенсивності вібрації дозволяє точно налаштувати інструмент під різні умови роботи. Міцна гумова присоска гарантує надійне та щільне прилягання до складних, нерівних або текстурованих поверхонь. Автоматичне блокування вакууму активується після підйому плитки, підвищуючи безпеку та зручність використання. Підходить для плитки від 40 до 60 см, що робить пристрій універсальним для більшості типових завдань. Конструкція витримує навантаження до 50 кг, забезпечує стабільність та безпечне переміщення великоформатної плитки. Функція вібрації сприяє рівномірному розподілу клею та ефективному видаленню повітряних бульбашок при укладанні. Стабільна та рівномірна вібрація забезпечує точне укладання та зменшує ймовірність тріщин або сколів. Комплект поставки: Акумуляторна вібраційна присоска PROFI-TEC VMC-Universal; Акумулятори PT2040MP (4.0 Ач) ×2; Зарядний пристрій BC20V; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон; Пластиковий кейс. ХАРАКТЕРИСТИКА Напруга акумулятора 20 В Тип двигуна щітковий Максимальна вантажопідйомність 50 кг Розмір сумісної плитки 40 – 60 см Джерело живлення акумулятор Тип акумулятора Li-ion Кількість режимів вібрації 6 Частота вібрацій 12000 об/хв6 360×220×180 мм Гарантія 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість присосок | 1 |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип присоски | Стандартна (пряма) |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4.0 Ah |
| Вага | 1.1 кг |
| Вантажопідйомність | 50 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Додатковий акумулятор | є |
| Кейс в комплекті | Так |
| Кількість режимів вібрації | 6 |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Розмір сумісної плитки | 40 — 60 см |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип призначення | Потужна акумуляторна вібраційна присоска PROFI-TEC VMC-Universal POWERLine: з АКБ 2-шт-20V 4.0 Ah + ЗП |
| Частота вібрацій | 12000 об/хв |
- Ціна: 3 955 ₴










