-20%


Пила лобзикова безщіткова акумуляторна DeWALT DCS331N (без акумулятора та зарядки), 400 Вт, 18 В
13 748,75 ₴
10 999 ₴
- В наявності
- Код: to-DCS331N
+380 (98) 956-00-83
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeWALT DCS331N – це професійна акумуляторна лобзикова пилка, що поєднує в собі потужність, точність та зручність для будь-яких різів по дереву, металу чи пластику. Завдяки ергономічному дизайну та безключовій системі заміни полотна інструмент ідеально підходить як для майстрів, так і для домашніх користувачів. DCS331N ✔ Система обдування забезпечує чудовий огляд лінії різу. ✔ Інструмент із нової інтелектуальної літій-іонної серії XR, розробленої для ефективного та швидкого виконання роботи. ✔ "Інтелектуальний" вимикач з вбудованою електронікою та регулюванням швидкості, блокування вимикача та електронне гальмо двигуна для швидких різів та підвищеної безпеки роботи. ✔ Підошва з безключовим регулюванням кута нахилу до 45 град. та захисною накладкою ✔ Запатентована система швидкої зміни пили без ключа. ✔ Прогумована рукоятка та вимикач для зниження поверхневої вібрації та втоми користувача. ✔ Потужний та високоефективний охолоджуваний вентилятор двигун DeWALT PM47 зі змінними щітками та регулювання швидкості забезпечує високу швидкість різання до 3000 ходів за хвилину. ✔ Запатентований антивібраційний механізм та система противаг. Технічні характеристики DCS331N Виробник DeWALT Країна-виробник Чехія Тип пили лобзикова Напруга акумулятора, В 18 Джерело живлення акумуляторне Вихідна потужність, Вт 400 Тип акумулятора Li-Ion Максимальна кількість ходів, хід/хв 3000 Регулювання дереві, мм 135 Максимальна глибина різу в металі, мм 10 Максимальна глибина різу в кольоровому металі, мм 25 Величина ходу, мм 26 Максимальний кут нахилу, град 45 Вага, кг 2.3 Комплектація ✔ Адаптер пилососа – 1 шт ✔ Пластикова накладка Габаритні розміри упаковки DCS331N Довжина, мм Ширина, мм Висота, мм 95 287 273
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Виробник | DeWalt |
| Додаткові функції | |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Здув тирси | Так |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 287 мм |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропілу (міді) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 273 см |
| Довжина | 95 |
| Максимальна глибина пропилу (алюмінію) | 25 |
| Максимальна глибина пропилу (дерево) | 135 мм |
| Максимальна глибина пропилювання (меді) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропилу (сталі) | 10 мм |
| Максимальна глибина пропилу (кольорового металу) | 10 |
| Напруга акумулятора | 18 |
| Споживана потужність | 400 |
| Тип призначення | Професійна пила лобзикова акумуляторна безщіткова DeWALT DCS331N (без акума і зарядки) |
- Ціна: 10 999 ₴









