Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат рейсмусовий GTM TP104H 4 кВт 400 В (TP104H) GTM TP104H - професійне обладнання для обробки деревини. Рейсмусовий верстат TP104H призначений для чистового стругання дощок під задану товщину. Знімання деревини здійснюється 4 ножами із загартованої сталі, які закріплені на обертовому валу з діаметром 108 мм. Верстат здатний працювати з дошками шириною до 400 мм та товщиною від 10 мм до 210 мм. Товщина під час роботи регулюється за допомогою важеля з фіксацією та точної мірної лінійки. Швидкість подачі заготовки сягає 12 м/хв. Основні переваги GTM TP104H: Професійний верстат для обробки дерева Працює від промислової 3-фазної електромережі 400 В 4000 Вт - максимальна споживана потужність 5000 об/хв - частота обертів валу 108 мм - діаметр ріжучого валу 4 робочих ножа з загартування 400 мм - максимальна ширина заготовки 210 мм - максимальна товщина заготовки 10 мм - мінімальна товщина заготовки 200 мм - мінімальна довжина заготовки 8/10/12 м/хв - швидкість подачі заготовки Точне регулювання висоти - є вбудована лінійка з міліметрової рейсмусовий GTM TP104H Ковпак для аспірації Інструкція з експлуатації Дерев'яна упаковка Характеристики Верстат рейсмусовий GTM TP104H 4 кВт 400 В (TP104H) Габарити 800x850x1050 мм Тип Рейсмусовий Вага 450 кг Кількість обертів 5000 Потужність що споживається 4000 Вт Живлення Від мережі 380 В Висота проходу 210 мм Діаметр ножового валу 108 мм Швидкість подачі 12 м/хв Стружка при рейсмусуванні 0-5 мм Ширина проходу 400 мм Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна кВт 400 В (TP104H) Комплектація Дерев'яна упаковка, інструкція з експлуатації, верстат
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Ширина заготовки | 4000 мм |
| Максимальна швидкість подачі | 12 м/сек |
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 850 мм |
| Вага | 450 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість ножів на валу верстата | 4 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1050 см |
| Діаметр строгального вала | 108 |
| Довжина | 800 |
| Напруга | 400 |
| Споживана потужність | 4 |
| Тип призначення | Рейсмусовий вербат для дерева GTM TP104H: 4 Квт, 400 В, 400 мм, 4 ножі |
| Частота | 50 |
| Число обертів холостого ходу | 5000 |
- Ціна: 126 564 ₴






