Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат фугувальний GTM SP-150 750 Вт GTM SP-150 - якісний верстат побутового класу для фугування дерев'яних заготовок та дощок. Живиться від стандартної електромережі 220 В та споживає всього 750 Вт. Верстат здатний працювати з дерев'яними деталями та заготовками шириною до 150 мм. Основні переваги GTM SP-150: Надійна конструкція та якісні матеріали Працює від побутової електромережі 220 В Низьке енергоспоживання при роботі - всього 750 Вт 150 мм - максимальна ширина дерев'яної заготовки 0-3.175 мм (1/8") - максимальна товщина зйомки4 об/хв - частота обертання валу Робоча поверхня верстата виготовлена з високоміцного чавуну. Розмір фугувального столу 1030x180 мм. Верстат фугувальний GTM SP-150 750 Вт (SP-150) Габарити 1060x440x900 мм Тип Фугувальний Вага 84 кг Кількість обертів 4400 об/хв Кількість ножів 3 шт Матеріал столу Чавун Потужність що споживається 750 Вт2 1030x180 мм Діаметр ножового валу 61 мм Розмір ножів 155х19х3 мм Стружка при фугуванні 0-3.175 мм Ширина проходу 150 мм Країна-виробник Китай Країна торгової марки Україна Стан товару Новий Комплектація Верстат фугувальний GTM SP5 інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фугувальний |
| Ширина заготовки | 150 мм |
| Виробник | GTM |
| Загальні параметри | |
| Ширина | 440 мм |
| Вага | 84 кг |
| Додаткові параметри | |
| Кількість ножів на валу верстата | 3 шт. |
| Максимальна ширина стругання | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 900 см |
| Діаметр строгального вала | 61 |
| Довжина | 1060 |
| Напруга | 220 |
| Споживана потужність | 0.75 |
| Тип призначення | Верстат фугувальний GTM SP-150 : 750Вт, 220 В |
| Частота | 50 |
| Число обертів холостого ходу | 4400 |
- Ціна: 32 136 ₴




